A Dunaújvárosi Egyetem Hallgatói Önkormányzata és a Kerpely Antal Kollégiumi Önkormányzat közös kezdeményezésében, a Dózsa György út 33. szám alatti kollégiumi épület számos este szív alakú kivilágítást kap.

A kivilágítással, a KÖK és az EHÖK az Egyetemmel közösen szeretnék kinyilvánítani köszönetüket a járvány tűzvonalában szolgálatot teljesítőknek és saját munkatársaik számára is.

A DUE rendkívül hálás a kollégáinak és hallgatóinak kitartásáért és együttműködéséért, amelyet az elmúlt időszakban, ebben a rendkívüli helyzetben tanúsítanak. Az Egyetem ezzel is üzenni szeretné, hogy nem engedi el hallgatói kezét és a jelenlegi helyzetben is számíthatnak bármilyen segítségre. Az Intézmény és a szervezetek bíznak benne, hogy a mindennapok és az oktatás mihamarabb visszatér a rendes körforgásába és az épületeket újra megtöltik a hallgatók.

A DUE, az EHÖK és a KÖK egészségben gazdag, sikeres félévet kíván mindenki számára!