2020. február 15-ig van lehetősége jelentkezni a Dunaújvárosi Egyetem mérnöktanár képzésére!

Képzés célja:

A mérnöktanár képzés a műszaki és informatikai területen a szakközépiskolai, szakgimnáziumi, az iskolai rendszerű, illetve az iskolarendszeren kívüli felnőttoktatásban az elméletigényes szakmai tantárgyak tanítására, pedagógiai feladatok végzésére, a műszaki és informatikai szakképzés területén fejlesztési feladatokra, valamint a szakképzésben tanulók nevelési problémáinak megoldására készíti fel a hallgatókat.

A tanárképzésben szerezhető végzettségi szint és a szakképzettség oklevélben szereplő megjelölése: Végzettségi szint: mesterfokozat (Magiszter, Master,) rövidítése: MA

A Dunaújvárosi Egyetem az alábbi mérnöktanár képzéseket indítja 2020. február 15-én:

A képzések időtartama bejutáskor meglévő diploma függvényében:

2 – 3 – 4 félév

Lehetőség van államilag támogatott képzésre is, amennyiben annak kereteit még nem merítette ki a hallgató.

Az oktatás kivitelezéséért a Dunaújvárosi Egyetem Tanárképző Központja felel. A Központ oktatói rendszeresen tartják a kapcsolatot más hazai és nemzetközi intézmények munkatársaival, rendszeresen részt vesznek magyar és nemzetközi konferenciákon, képviselik az Egyetemet és a Központot különböző szakmai szervezetekben. Az oktatók tudásukat folyamatosan bővítik, és hallgatóikat is erre biztatják.

Válassza Ön is a Pedagógus Pályát! Válassza a Dunaújvárosi Egyetemet!