2019. 12. 05-én került kiállításra a DUE fotópályázat 30 legjobb műve, valamint 16:00 órakor vette kezdetét az eredményhirdetés.

A Dunaújvárosi Egyetem novemberben elindított fotópályázatát december 5-én ünnepélyes eredményhirdetés keretein belül zárta le, valamint kiállította a versenyzők műveit. Összesen több mint 80 mű érkezett a versenyre, 31 pályázótól. A legjobb 30 mű került kiállításra melyeket a napokban meg lehet tekinteni a DUE F épületének 2. emeleti aulájában.

3 Kategóriában lehetett nevezni:

• Fény és árnyék
  • Portré
  • Diákélet

Az ünnepséget Dr. Balázs László, a Társadalomtudományi Intézet igazgatójának köszöntőjével kezdődött. Ezt követően a zsűritagok, Rohonczi István képzőművész, Szakács István Kommunikáció- és Médiatudományi Tanszék oktatója valamint Várnai Gyula képzőművész a műsor folytatásaként betekintést adtak az esemény szakmai jelentőségébe, az elkészült pályamunkák szakmai hátterébe valamint köszöntötték a megjelenteket.

Rövid köszöntők után kezdetét vette a három kategória eredményhirdetése. A nyertesek sorrendje az alábbi módon alakult:

A „Fény és Árnyék” kategóriában:

3. helyezést ért el: Varga Tibor

2. helyezést ért el: Király József

1. helyezést ért el: Pátrovics Gábor

A „Diákélet” kategóriában:

3 .helyezést ért el: Király József

2. helyezést ért el: Okujava Davit

1. helyezést ért el: Demeukhan Aididar

A „Portré” kategóriában:

3. helyezést ért el: Tizraoui Gianni

2. helyezést ért el: Terdik Péter

1. helyezést ért el: Domján Barbara

Köszönjük, hogy részt vettetek a versenyben és mindenkinek gratulálunk a kiváló teljesítményéhez!