Lemaradtál a személyes nyílt napokról? Megnéznéd online? Maradt még kérdésed? Akkor Te se hagyd ki!

Színes programmal, informatív videókkal és konzultációs lehetőséggel készülünk, hogy megtudj mindent a DUE lehetőségeiről!

Az esemény bemutató részét (campus túra, köszöntők, duális képzési tájékoztató) a Facebookon élőben közvetítjük, a konzultációs részt, ahol tudtok kérdezni pedig a Google Meeten eseményen keresztül tartjuk meg.

Az érdeklődőknek lehetőségük lesz 5 terület közül választani, így megkérünk mindenkit, hogy amelyik képzés érdekli, arra a beszélgetésre kapcsolódjon be.

Az 5 terület a következőképpen került kialakításra:

• Média (Kommunikáció és média, Televíziós műsorkészítő)
  • Műszaki (Anyagmérnök, Gépészmérnök)
  • Menedzser és gazdasági (Gazdálkodási és menedzsment, Műszaki menedzser)
  • Informatikai (Mérnökinformatikus, Gazdaságinformatikus)
  • Tanári (Szakoktató)

Mikor? 2023. 12. 20.

Hol? Dunaújvárosi Egyetem Facebook oldala és Google Meet

Programkezdés: 17 órától

Részletes program:

17:00 – 17:30:

• Dunaújvárosi Egyetem rövid imázs videója
  • Dunaújvárosi Egyetem rektorának köszöntője
  • Dunaújvárosi Egyetem intézményi bemutatója
  • Campus túra
  • Duális képzés Dunaújvárosban
  • Hallgatói sikeresség a Dunaújvárosi Egyetemen
  • Szakok és hozzátartozó laborok, épületek, diákélet és lehetőségek bemutatása

17:30-18:00:

• Konzultáció a Google Meeten (link a Facebook videók alatti kommentekben lesz elérhető). Az esemény ezen pontján lesz lehetőség kérdezni az egyetem oktatóitól, diákjaitól.

A facebook esemény a linken elérhető: https://fb.me/e/3jx5TYqnK