A Magyar Nemzeti Bank (MNB) Kiválósági Ösztöndíjprogramjának keretében elismerő oklevéllel díjazták a Dunaújvárosi Egyetem (DUE) három hallgatóját a 2023/2024. tanévben.

A 2023/2024-es tanévben immár nyolcadik alkalommal hirdette meg az MNB a Kiválósági ösztöndíjprogramját, amelynek keretében idén közel 600 kiválósági ösztöndíjas hallgató vehette át oklevelét a Budapest Kongresszusi Központban megrendezett ünnepségen. Külön öröm a DUE számára, hogy az idei tanévben is 3 hallgató részesülhetett az elismerő oklevélben, név szerint: Kuti Levente, Erdei Noémi és Lajtos Laura Kinga.

A Kiválósági Ösztöndíjprogram célja a kiemelkedő tanulmányi, közösségi és tudományos eredmények elismerése és támogatása ösztöndíj formájában. A DUE és az MNB együttműködése keretében a Gazdálkodási és menedzsment Bsc szakos nappali munkarendű hallgatók pályázhattak az ösztöndíjprogramon.

(Forrás: DUE)

Az elismerésekhez ezúton is gratulálunk és további sok sikert kívánunk a díjazottak tanulmányaihoz!