Augusztus közepén megkezdődött az elsőéves hallgatók beiratkozása.

Egymást váltják a beiratkozó hallgatók a tanulmányi előadóknál, akik a beiratkozás menetét személyre szabott eljárásban támogatják. Az egyetem munkatársai igyekeznek válaszolni az újonnan felvettek összes kérdésére a kitöltendő dokumentumokkal kapcsolatban.

(A Hallgatói Önkormányzat munkatársai ellenőrzik a dokumentumokat a beiratkozás előtt. Fotó: Szerdahelyi Éva – DUE)

A beiratkozási időszak augusztus 25-én ér véget az általános eljárásban felvételt nyert hallgatók számára. Akiknek az eredetileg megadott időpontjukban nem volt módjuk valamilyen oknál fogva a beiratkozásra, azok számára augusztus 28-án és 29-én biztosít pótbeiratkozási lehetőséget az egyetem.

A pótfelvételi időszak időközben véget ért, a jelentkezések feldolgozása folyamatban van. A ponthúzásra augusztus 28-án kerül sor. A felvételt nyert hallgatók még ugyanezen a héten be is tudnak iratkozni.

Minden elsőévest szeretettel köszöntünk az Egyetemen és sikeres féléveket kívánunk!