Lecsúsztál a jelentkezésről? Vagy egyáltalán nem is jelentkeztél? Nincs ok az aggodalomra! Pótfelvételizz Te is a Dunaújvárosi Egyetemre! Jelentkezési határidő: 2023. augusztus 6.

Jelentkezni kizárólag az E-felvételi rendszerében lehet, egyetlen felsőoktatási intézmény, egyetlen képzésére (ugyanazon jelentkezési hely mindkét finanszírozási formája egy jelentkezési helynek számít).

A pótfelvételi során azok jelentkezhetnek:

• akik egyetlen megjelölt képzésre sem kerültek be az általános felvételi eljárás során;
  • akik az általános felvételi eljárásban nem nyújtottak be jelentkezést.

A pótfelvételiben meghirdetett szakok esetében a ponthatárok nem lehetnek alacsonyabbak a július 26-án meghatározott ponthatárnál, amennyiben a szakot korábban az általános eljárásban is meghirdették. Jelentkezni legkésőbb 2023. augusztus 6-ig van lehetőség.

Pótfelvételizz Te is a Dunaújvárosi Egyetemre! A linkre kattintva elérheted, mely képzéseket hirdetjük meg a 2023. évi pótfelvételi eljárásban: https://www.uniduna.hu/potfelveteli_2023