Mutatjuk, hogyan, és mikor fog megérkezni a felvételi értesítés.

„Július 26-án kiderülnek a ponthatárok, ezzel együtt pedig az is, felvettek-e titeket az egyetemre. Erről - ha kértétek - sms-t kaptok majd, a döntés viszont akkor válik teljesen biztossá, ha megkapjátok a felvételi határozatot is, amit legkésőbb augusztus 5-ig kell megtennie az Oktatási Hivatalnak.

Ezt nem postán fogjátok megkapni, hanem a ponthatárhúzás után az E-felvételi rendszerében találjátok majd meg, e-mailben pedig külön is értesítenek majd titeket arról, hogy letölthetitek a dokumentumot.

Ha bekerültök, arról a besorolási döntés megérkezését követő 8 napon belül az egyetem/főiskola is küldeni fog értesítést, amiből kiderül, hogy hol és mikor iratkozhattok be, és milyen feladataitok vannak ezzel kapcsolatban.” – tájékoztatott az eduline.hu