A sorrendmódosítási időszak már elkezdődött, de még koránt sincs vége!

A 2022/2023-as felvételi eljárás során Egyetemünk eltörli a minimumponthatárt és nem szükséges emelt szintű érettségi sem.

A hallgatói szolgáltatások (például ösztöndíjak) természetesen ugyanúgy elérhetők a FOSZK képzésben résztvevőknek, mint az alapképzésben tanuló hallgatók számára.

Mutatunk néhány indokot, amik miatt biztosan mellettünk döntesz.

A Paks II. Zrt.-vel közösen kutatási és fejlesztési központot alakítunk ki. A jelenleg is színvonalas, egyes elemeiben egyedülálló gépparkkal rendelkező műszaki területnek egy újabb 1,5 milliárd forintos fejlesztése zajlik. A fejlesztéshez szorosan kapcsolódik, hogy mérnök hallgatóink tanmenetében atomerőmű üzemeltetési tantárgyak kerülnek beépítésre, így nálunk biztosan piacképes tudást szerezhetsz.

A DPR kutatás szerint a Dunaújvárosi Egyetem műszaki területen végzett pályakezdő hallgatók 25%-al keresnek többet az országos átlagnál.

A kollégiumban az elsőéves hallgatók előnyt élveznek. Amennyiben 20 kilométertől távolabbról érkezel 16.600 Ft/hó díj ellenében felveszünk.

Milyen munkakörök tölthetők be ezzel a végzettséggel?

• Energetikus
  • Környezetvédelmi technikus
  • Építő- és építésztechnikus
  • Karbantartó mérnök
  • Mechatronikai mérnök
  • Műszaki rajzoló, szerkesztő
  • Légijármű-vezető, hajózómérnök

Akiket a műszaki területek érdekelnek a leginkább, azoknak tudjuk ajánlani a Műszaki (gépészeti specializáció) felsőoktatási szakképzés, az Anyagmérnöki, a Gépészmérnöki vagy akár a Műszaki menedzser alapképzésünket!

Jelöld az első helyen a Dunaújvárosi Egyetemet és találkozzunk szeptemberben!