Október 22-23. között megrendezték a Sztálinvárosi Leopárdok Asztaltársaságának programsorozatát.

Az eseménysorozat első programjaként Jubileumi Szakestélyt tartottak az Egyetem főépületében, pénteken este.

Szombat délután ünnepélyes megemlékezés keretei között került sor a Dr. Molnár László Emléktábla felavatására az Egyetem előtti Dr. Molnár László nevét viselő Emlékparkban.

Forrás: duol.hu

Az emlékplakett hivatott kifejezni és szemléltetni a Dunaújvárosi Egyetem volt és jelenlegi polgárai általi tiszteletet az Intézmény egykori főigazgatója, Laci bácsi és tevékenységének emléke előtt. Az emléktábla avatása után, a főépületben szervezett állófogadáson találkozhattak újra az egykori diákok.

Forrás: duol.hu

A 30 éves múltra visszatekintő, és több mint 70 főt számláló asztaltársaság a programsorozat záróeseményeként az Intézmény „P” jelű épületében rendezte meg a Jubileumi Leopárd Bált, amelyen a volt és jelenlegi hallgatókat is szívesen fogadták.

A Dunaújvárosi Egyetem büszke arra a közösségépítő tevékenységre, amelyet a hallgatók máig végeznek. Gratulálunk az Asztaltársaság jubilálásához!