2021. március 23-án ismét tájékoztató fórumot szervez a DUE Nemzetközi Kapcsolatok Irodája és a Kompetencia Központja a hallgatók számára.

A Dunaújvárosi Egyetem számára kiemelt jelentőséggel bír a külföldi kapcsolatok és lehetőségek megteremtése, amellyel a hallgatók felsőoktatási tanulmányait támogathatja. Ennek kapcsán, negyedik alkalommal kerül megszervezésre a nemzetközi lehetőségekkel kapcsolatos tájékoztató fórum az MS Teams felületén.

A fórum, az élménybeszámolók mellett, az alábbi kérdésekre is választ ad:

• Érdekel az Erasmus, de kérdéseid lennének?
  • Nem érzed magabiztosnak az információidat, de tervezed a kiutazást?
  • Tudod, hogy miért lehet ez jó neked? Azért, mert:
    • könnyebben megszerzed az okleveledhez szükséges nyelvvizsgát/ nyelvtudást,
    • könnyebben találsz munkát a munkaerőpiacon, ha a pályázatodba beírhatod, hogy külföldön voltál részképzésen, azaz önálló, talpraesett, érett és empatikus vagy.

Időpont: 2021. március 23. 16:00

Elérés: https://bit.ly/3qVFvov

Amennyiben a fórum vagy a lehetőségek kapcsán bárminemű kérdés felmerülne, a Nemzetközi Kapcsolatok Iroda munkatársa, Tóth Amadea (Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.) tájékoztatja a hallgatókat.