Reméljük, senki nem felejtette el, hogy már csak 10 napig, azaz március 10-ig van lehetőség leadni a jelentkezést a Dunaújvárosi Egyetem duális képzéseire!

Ha a 2021-es felvételi során jelentkeztél olyan képzésre az E-felvételin, melynél van lehetőséged duális képzésre jelentkezni, akkor ez a cikk neked szól most!

A Dunaújvárosi Egyetem hat alapszakán indít duális képzést:

• anyagmérnök
  • gazdálkodási és menedzsment
  • gazdaságinformatikus
  • gépészmérnöki
  • mérnökinformatikus
  • műszaki menedzser

Kiknek való a duális képzés? Mindenkinek, aki szeretne a tanulás mellett pénzt és munkatapasztalatot gyűjteni!

A Dunaújvárosi Egyetemen számos lehetőség van a duális képzés elvégzésére. Nem kisebb partnerek várják lelkes munkaerőiket, mint a MÁV Zrt., az MVMI Informatika Zrt. vagy éppen a HANKOOK TIRE Magyarország Kft.

Melyik cégeknél van lehetőség duális képzést végezni? A fent említett cégek mellett számos egyéb, összesen több, mint 30 partnerintézménynél van lehetőséged duális képzésre jelentkezni.

A teljes listát megtalálod a https://uniduna.hu/jelentkez%C3%A9s linkre kattintva, minden intézménynél a táblázatban feltüntettük, milyen szakon tudsz jelentkezést beadni.

Ugyanitt többek között a jelentkezési lap is szerepel, amellyel a céghez tudsz jelentkezni.

Tudj meg többet a duális képzésről a Dunaújvárosi Egyetemen a www.uniduna.hu/dualis honlapon!

Ne feledd, még március 10-ig le tudod adni a jelentkezésed a duális képzésre!

A Dunaújvárosi Egyetem duális képzéséhez kapcsolódó tevékenységeket az EFOP-3.5.1- 16-2017- 00006 pályázat támogatja!