A Magyar Egyetemi-Főiskolai Sportszövetség (MEFS), a 2020. évben elindította az Egyetemi Túrasorozat elnevezésű kezdeményezését.

Az eseménysorozat keretében, a felsőoktatási intézmények különböző túrákat tudnak meghirdetni az érdeklődők számára, ezzel is felhívva a figyelmet a sport és az egészséges életmód fontosságára.

A Budapesti Gazdasági Egyetem szervezésében halloween témájú éjszakai túra alkalmából látogathatunk ki a Normafára. A túra nyílt, így várják bármely egyetem hallgatóit, oktatóit, munkatársait, alumni tagjait.

Részletes információk a túráról IDE és IDE kattintva érhetőek el.

A BGE által szervezett Fright Night után viszont a Szent István Egyetem szervezésében folytatódik az Egyetemi Túrasorozatot. A túra nyílt és ingyenes, de előzetes regisztrációhoz kötött, melynek határideje november 1.

Részletes információk a túráról IDE és IDE kattintva érhetőek el.

A túrasorozatokról bővebben a MEFS honlapján tudnak olvasni az érdeklődők.

A Dunaújvárosi Egyetemen, a sportkommunikáció támogatója az EFOP-3.4.3-16-2016-00017 "A felsőfokú oktatás minőségének és hozzáférhetőségének együttes javítása a Dunaújvárosi Egyetemen és a Milton Friedman Egyetemen" projekt.