Kínai partnerünk és volt kínai hallgatóink gáláns cselekedete aranyozta be Egyetemünk hétköznapját!

A Dunaújvárosi Egyetem közel 15 éve nagyon jó kapcsolatot ápol a kínai Beijing L&J Education Technology Co. Ltd. céggel és vezetőjével Mr. Jing Wang partnerünkkel. Áldozatos munkájuknak köszönhetően az elmúlt bő egy évtizedben egyre több kínai hallgató tanul, illetve végzett már egyetemünkön. A végzett kínai hallgatók egy csoportja a kialakult koronavírus helyzet okán 3000 db maszkot ajánlott fel az egyetem számára.  Ezek összegyűjtését, postázását a kínai partnerünk végezte, aki egyébként maga is adományozott már korábban 100 db maszkot az egyetem Nemzetközi Kapcsolatok Irodájának és a külföldi hallgatóknak.

A most érkezett csomagokon olvasható: „From UOD students with love”, azaz a Dunaújvárosi Egyetem hallgatóitól szeretettel!

Nagyon köszönjükvolt hallgatóinknak és partnerünknek a szívből jövő adományozást!

Thank you so much!