Heti bemutatósorozatunkban most az "Értékelési módszerek" tanfolyamot mutatjuk be!

Az EFOP-3.4.4-16-2017-00022 pályázat keretében a Dunaújvárosi Egyetem számos felkészítőt és egyéb tanfolyamot hirdetett meg az előző félévben. Érdemes figyelni a www.miertdue.hu honlapot, mert a képzéseket hamarosan újra meghirdetjük.

Az Értékelési módszerek kurzus összesen 30 órában zajlott, mely havi ütemezésben töltötte ki a félévet. Egy újfajta és modern szemléletet adott a képzés a résztvevőknek. A kurzus mérnöktanár-jelölteknek szól, ezért a hallgatóknak mindenképpen tisztában kell lenniük az újfajta, digitális eszközök nyújtotta lehetőségekkel az értékelés területén is, illetve szükséges egy szemléletmód-váltás is annak tekintetében, hogyan értékelődik fel manapság a fejlesztő értékelés szerepe a szummatívval szemben.

A kurzus kiváló mérnöktanár hallgatóknak, dunaújvárosi pedagógusoknak.

#DunaújvárosiEgyetem Az Egyetem, ahol több lehetsz!

A tanfolyam az EFOP-3.4.4-16-2017-00022 projekt keretében valósul meg!