Számunkra a hallgatói sikeresség támogatása prioritás, ennél fogva itt az is biztosított számodra, hogy zöld környezetben végezhesd tanulmányaidat és töltsd el a szüneteidet!

Dunaújváros egyik ékessége az Egyetem előtti zöld park, mely tóval, zöld környezettel, padokkal és szökőkúttal rendelkezik. Tökéletes helyszín jó időben az órák közötti idő eltöltése vagy akár hétvégenként baráti találkozások, szabadtéri tanulások helye is lehet.

Az Egyetem számára fontos az energiatudatosság. Több objektum működését segíti napelem és hőszivattyú. Emellett természetes kiemelt hangsúlyt fektetünk a mozgáskorlátozott hallgatóinkra is, hogy közlekedésük könnyedén kivitelezhető lehessen a DUE campusán.

Számunkra a hallgató nem csak egy NEPTUN kód! Jelöld Te is a DUE-t az első helyen!