Elérhető egy új Facebook csoport a 2020-as felsőoktatási felvételizők számára! Menj biztosra és jelöld első helyen a Dunaújvárosi Egyetem képzését!

Ha első helyen jelölted a DUE-t, nagyon várjuk, hogy hallgatónkként köszönthessünk, és mielőbb személyesen is találkozzunk. Addig is bármi kérdésed van az egyetemmel vagy továbbtanulással kapcsolatban, szívesen segítünk!

Megjelölted a DUE képzést, de nem vagy biztos a döntésben? Kellene még pár indok, hogy miért is a mi egyetemünk a legjobb választás? Szeretnél mindent megtudni a kiszemelt egyetemedről?

Itt a lehetőség, hogy kérdezz tőlünk és belátást kapj az egyetem életébe!

A jelentkezők számára elérhető egy Facebook csoport, ahol minden fontos információt megtalálsz a DUE-val kapcsolatban!

- A csoportot ezen a linken érheted el: www.facebook.com/groups/3381787708522520/

Július 9-ig  van lehetőséged, hogy sorrendet módosíts! Változtass sorrendet! Menj biztosra és jelöld első helyen a Dunaújvárosi Egyetem képzését!