Nincs emelt szintű érettségid? A műszaki FOSZK képzésre anélkül is biztos a bejutás a Dunaújvárosi Egyetemen!

A sorrendmódosítás még javában zajlik, csak egy kattintás és magad is megtapasztalhatod e szak előnyeit.

FOSZK képzés esetén is oklevelet adunk át a sikeres elvégzés esetén. Emellett nem kell emelt szintű érettségi a felvételhez és már 240 ponttal is be lehet kerülni. Az egyetemi szolgáltatások természetesen ugyanúgy járnak (pl. kollégium 5500 Ft/Hó első éveseknek az első 10 hónapra) és a kimenetelnél a pluszpontok mellett nem szükséges a nyelvvizsga.

Ezzel a végzettséggel könnyen elhelyezkedhetsz anyag, gépész és vegyésztechnikusként, vagy a minőségbiztosítás, vagy az energetika területén.

Tantárgyakra pár példa: Mechanika, Gépészeti méréstechnika, Hő és áramlástan, Anyagismeret, Géptan

Válaszd Te is ezt a szakot, hiszen ennek elvégzésével kiváló lehetőségek várnak az MVM Paksi Atomerőmű Zrt.-nél!

Változtass sorrendet és jelöld Te is a DUE-t az első helyen!