Fenntartásaid vannak az alapképzésekkel kapcsolatban? Gyere Te is valamelyik Felsőoktatási szakképzési szakunkra!

A Dunaújvárosi Egyetemen öt területen is van lehetőséged FOSZK-os képzésen részt venni. Ennek előnye, hogy az alapképzéssel ellentétben a bejutáshoz nincs szükség emelt szintű érettségire. Emellett ha nincs meg a minimális 280 pontod, ez a képzési forma akkor is egy jó opció, hiszen ehhez elég csupán 240 pontot szerezned.

Az egyetemi szolgáltatások ugyanúgy járnak, így például, hogy a kollégium az elsőéves hallgatók számára az első 10 hónapban csupán 5500 Ft havonta. A képzés sikeres elvégzése esetén pedig oklevelet kapnak a hallgatók és a kimenetelnél a pluszpontok mellett nem szükséges a nyelvvizsga.

Felsőoktatási szakképzési szakok a Dunaújvárosi Egyetemen:

• Gazdálkodási és menedzsment
  • Gazdaságinformatikus
  • Mérnökinformatikus
  • Televíziós műsorkészítő
  • Műszaki (gépészeti specializáció)

Még van idő a sorrendmódosításra, menj biztosra és válaszd valamelyik FOSZK képzésünket!