2019. július 12-ig van még lehetőségetek sorrendmódosításra és dokumentum hiánypótlásra az általános felvételi időszakban. Mutatjuk a teendőket.

Fontos, hogy július 12. éjfélig van lehetőség akár intézményi, képzési sorrendmódosításra, vagy a hiányzó dokumentumok pótlására. Elengedhetetlen, hogy minden dokumentumotok, amit csak tudtok fel legyen töltve, hiszen rengeteg eredményre, bizonyítványra, iratra kaphattok plusz pontot, illetve, ha nem töltök fel bizonyos dokumentumokat, akkor nem érvényes a jelentkezésetek.

De mi hiányozhat a jelentkezésnél? Mutatjuk:

• hitelesítés,
  • eljárási díj befizetése,
  • középiskolai bizonyítvány (ha a jelentkező jelzi, hogy szeretne tanulmányi pontot számíttatni),
  • érettségi bizonyítvány vagy tanúsítvány (ha az 2006. január 1. előtti, vagy ha ez utáni, de nem szerepel a központi érettségi nyilvántartásban, vagy nem magyar rendszerű, vagy idén szerzett – utóbbi két esetben az érintettek később kaphatnak hiánypótlási felszólítást),
  • nyelvvizsga-bizonyítvány,
  • felsőfokú oklevél (mesterképzésre jelentkezőknél).

Mindenképp kövessétek figyelemmel a megadott e-mail postafiokotokat, illetve az E-felvételi felületet, ahová az értesítések, tájékoztatások érkeznek!

Bővebben itt olvashattok!

Biztos bejutás! Válasszátok ti is a Dunaújvárosi Egyetemet!