Wang Jing, a Beijing L&J Education Technology Co. Ltd. igazgatójának a vezetésével egy kínai delegáció tett látogatást 2019. szeptember 23-án a Dunaújvárosi Egyetemen.

A Beijing L&J Education Technology Co. Ltd. a DUE-vel folytatott sokéves sikeres együttműködésben látja el az egyetem képzéseinek marketingkommunikációs feladatait Kínában, valamint a kínai hallgatói jelentkezések koordinálásával kapcsolatos teendőket. A kínai delegáció tagjaiként érkezett még a campus-ra, Lucas Lu, a társaság dél-kínai irodájának az igazgatója, valamint Liu Xiaolin a Beijing L&J Education Technology társasággal együttműködő Hope Education Group magyarországi területi befektetési igazgatója. A megbeszélések reményeink szerint hozzájárulnak ahhoz, hogy a Dunaújvárosi Egyetem által angol nyelven kínált oktatási lehetőségek egyre több és több potenciális kínai hallgatói jelentkezőhöz eljussanak, és így az intézményünkben tanuló kínai hallgatói létszám gyarapodjon.