Négy nap alatt több százan keresték fel a Dunaújvárosi Egyetem standját az EFOTT fesztiválon. Az Egyetemisták és Főiskolások Országos Turisztikai Találkozóját idén is a Velencei-tó partján rendezték meg.

A hagyományoknak megfelelően a Dunaújvárosi Egyetem idén is saját sátorral képviseltette magát az EFOTT Egyetemek Udvarán. A július 10-16. között megrendezett fesztiválon délelőtt 10:00 és délután 18:00 óra között várták a DUE hallgatói és munkatársai az érdeklődőket, akik szép számban keresték fel a sátrat.

A fesztivál ideje alatt, rengeteg kérdés érkezett az egyetemmel és képzéseivel kapcsolatban. Emellett különböző játékos vetélkedőkön is részt vehettek az érdeklődők az értékes DUE nyereményekért. A sátrat a leendő és jelenlegi hallgatók mellett, több egykori DUE-s is felkereste, akik számtalan kedves és vicces történetet elevenítettek fel főiskolai-egyetemi éveikből.