Jól beszélsz angol nyelven? Szeretnéd kipróbálni az egyetemen már elsajátított szakmai ismereteidet, tudásodat a gyakorlatban egy külföldi vállalatnál idén nyáron? Gondoltál már arra, hogy a képzésed kötelező szakmai gyakorlatát ösztöndíjjal külföldön teljesítsd?

Ha ezekre a kérdésekre a válaszod igen, akkor szeretnénk felhívni a figyelmedet egy kitűnő lehetőségre, amelynek keretein belül, a kötelező szakmai gyakorlatodat ösztöndíjjal egy lengyelországi vállalatnál teljesíteheted.
A csatolt PDF file-ban megtalálod a részleteket. A szakmai gyakorlat ösztöndíjának igénylésében, adminisztrációjában és a gyakorlat további részleteit illetően segítségedre lesznek a Dunaújvárosi Egyetem Nemzetközi Kapcsolatok Irodájának a munkatársai.

Nemzetközi Kapcsolatok Iroda
F épület, Földszint, az F-118 C és E irodában