Az Dunaújvárosi Egyetem kiemelt projektjeiben való közreműködésért, szervező-fejlesztő tevékenységben való szerepvállalásért, vagy bármilyen tevékenységért, amely a rektor elismerésére hivatott, a Dunaújvárosi Egyetem rektora „Elismerő oklevél” címmel oklevelet adományozhat. A Dunaújvárosi Egyetem rektora „Elismerő oklevelet” adományoz Csiszér Annamária részére.

Csiszér Annamária 2012. szeptembere óta óraadóként, 2015. februárja óta főiskolai tanársegédként, 2017. decemberétől főiskolai docensként dolgozik egyetemünkön. 2017-ben sikeresen megvédte „Lessons of a Public Consultation” című doktori értekezését.

A külföldi hallgatók szakdolgozati témavezetése és oktatási feladatai mellett 3 éve az angol nyelvű képzésben résztvevő hallgatók angol nyelvű szakdolgozati rendszerének felelőse és koordinátora.

Pályázati tevékenysége során rendszeresen végzett tananyag-fejlesztési-, kidolgozási, és fordítási munkát. Legkiemelkedőbb ezek közül a mostanában zárult, „Sztálinváros polgára voltam” európai uniós finanszírozású program. Az „Európa a polgárokért” program keretében megvalósult projekt szakmai koordinációs feladatait rendkívül sikeresen, magas színvonalon látta el. Ennek elismeréseként Csiszér Annamáriát a Dunaújvárosi Egyetem rektora rektori elismerő oklevélben részesítette.