Az Országos Tudományos Diákköri Tanács Elnöksége (OTDT) a felsőoktatási intézményekben és karaikon folyó tudományos diákköri tevékenységet szervező munkatársak elismerésére KIVÁLÓ TDK SZERVEZŐ DÍJ elismerést alapított. A kitüntetést évente az OTDT Elnöksége titkos szavazással ítéli oda, annak figyelembe vételével, hogy az OTDK évében és az azt követő évben az odaítélt kitüntetések száma nem haladhatja meg a 16-ot.

2017. április 6-8. között a Dunaújvárosi Egyetemen rendezték meg a XXXIII. OTDK Műszaki Tudományi Szekcióját. A sikeres rendezvény elismeréseként Kiváló TDK Szervezői Díjban részesült Sánta Edit Orsolya a Dunaújvárosi Egyetem Műszak Intézetének munkatársa, és dr. Kővári Attila a Műszaki Intézet oktatója.

Elismerésben részesült Dr. habil Palotás Béla a Dunaújvárosi Egyetem tudományos és kutatási rektorhelyettese, a XXXIII. Országos Tudományos Diákköri Konferencia Műszaki Tudományi Szekció ügyvezető elnöke is.

A XXXIII. Országos Tudományos Diákköri Konferencia köszönő oklevelét vehette át a Dunaújvárosi Egyetem részéről: Dr. Trampus Péter, Törő Ivett, Sánta Orsolya, Mészáros Árpád és Neukum Gábor

Kollégáinknak gratulálunk az elismerésekhez!