Több százan voltak kíváncsiak a Dunaújvárosi Egyetem programjaira az idei Kutatók Éjszakáján. 2017. szeptember 29-én, pénteken, délután 6 és este 10 óra között, közel félszáz programon vehettek részt az érdeklődők.

Látványos fizikai kísérletek, világító berendezések fényének hullámhossz szerinti összetétele, szárazjég előállítása széndioxid palackkal és mobilrobotokkal kapcsolatos alkalmazások bemutatása. Csak néhány azok közül a programok közül, melyeket megtekinthettek az érdeklődők a Dunaújvárosi Egyetemen rendezett Kutatók Éjszakáján. A nagy érdeklődésnek köszönhetően a programok egészen este tíz óráig tartottak. A Dunaújvárosi Egyetem köszöni mindenkinek, aki megtisztelte jelenlétével a rendezvényt!

A kutatók éjszakáján készült fényképek elérhetőek a Facebook oldalunkon.