Az idei tanévben is folytatódik a Dunaújvárosi Egyetem nagysikerű Mindenki Egyeteme előadássorozata.

A Dunaújvárosi Egyetem Mindenki Egyeteme programjára bárki jelentkezhet, akit érdekelnek a meghirdetett kurzusok. A kurzusokon való részvétel ingyenes! A Mindenki Egyetemére való jelentkezés feltétele, hogy az érintett kitöltse a jelentkezési és a beiratkozási lapot.

Kérjük, hogy a beiratkozási és jelentkezési lapot kitöltve, aláírva és a mellékleteket csatolva szíveskedjen leadni, a Dunaújvárosi Egyetem Tanulmányi Hivatalába személyesen vagy elektronikusan a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre. Azon jelentkezőket, akik diplomával rendelkeznek, kérjük, csatolják a jelentkezési és a beiratkozási laphoz a felsőfokú végzettséget igazoló oklevél másolatát.

További információk: Szabó Eleonóra tanulmányi előadónál (06-25/551-232), vagy e-mailben: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Részletes program letöltése

Jelentkezési lap letöltése

Beiratkozási lap letöltése

Jelentkezési határidő:

• Hallgatói jogviszony létesítésével 2017. szeptember 15-ig.
  • Hallgatói jogviszony nélkül 2017.10.21-ig.