A hagyománynak megfelelően ismét koszorúval emlékeztek az egykori Kerpely technikum diákjai.

A Dunaújvárosi Egyetemen található Kerpely Antal emlékmű koszorúzásával tisztelegtek egykori iskolájuk előtt a Kerpely technikum volt diákjai. Andrási Miklós az emlékbizottság elnöke elmondta, hogy 2013-ban, a technikusképzés helyi kezdetének évfordulóján rendeztek jubileumi találkozót. Akkor elkészítették az első igazgató emlékművét, melyet a Dunaújvárosi Egyetem főépületének aulájában avattak fel.

(Forrás: www.duol.hu)

Az emlékművet felállító bizottság tagjai megfogadták, hogy minden év augusztus 19-én összejövetelt szerveznek és elhelyezik a megemlékezés virágait, ezzel is üzenve a régi társaknak, hogy őrzik a hagyományt.