Kedves felvételt nyert Hallgató!

Most, hogy lassan teljes körű tagja leszel a Dunaújvárosi Egyetemnek, engedd meg, hogy meghívjunk téged a hivatalos Gólyacsoportba Facebookon és a 2017-es évi Gólyatáborba!

GÓLYATÁBOR INFORMÁCIÓK:

Az alábbi adatlap kitöltésével tudsz jelentkezni a Dunaújvárosi Egyetem által szervezett 2017.évi Gólyatáborba! : Regisztrációs lap

A gólyáknak a részvételi díj: 13.000 Ft, ami tartalmazza a napi kétszeri étkezést, a gólyatábori pólót, gólyacsomagot, kisokost, esti bulikba való belépést, és a csapatépítő játékokon való részvételt!

Jelentkezési határidő: 2017. augusztus 20. 23:59
Fizetési határidő: 2017. augusztus 25. péntek 12:00

FIZETNI KIZÁRÓLAG A NEPTUN RENDSZEREN KERESZTÜL LEHET A KIKÜLDÖTT TÁJÉKOZTATÓ ALAPJÁN!

Helyszíni "becsekkolás" mindenki számára: 2017. szeptember 7. csütörtök 08:00-12:00 (33-as kollégium előtt)

Fokozottan felhívjuk a figyelmet, hogy aki beregisztrált és nem tud eljönni és nem is szól, annak a személynek szeptember hónapban ki lesz írva a Neptun rendszerben a gólyatábor teljes költsége!

Kérem ezt kezeljétek komolyan!

Megértéseteket köszönjük!

A megadott adatokat a Dunaújvárosi Egyetem Hallgatói Önkormányzata bizalmasan kezeli!

A Gólyacsoportba az alábbi linken tudsz belépni: Gólyacsoport
Esemény: Facebook EHÖK Gólyatábor 2017