A második helyen fejezte be a bajnoki küzdelmeket a Dunaújvárosi Egyetem Diáksport Egyesületének futsal csapata a Dunaferr DUE Renalpin FC. A bajnokság utolsó mérkőzésén a dunaújvárosiak 4 – 0-ra győzték le az Aramist.

Az ezüstérem bebiztosításához nélkülözhetetlen volt az utolsó mérkőzésen való győzelem, valamint az is, hogy a már bajnok Rába ETO legyőzze a forduló előtt második helyen álló Berettyóújfalu gárdáját. A Dunaújvárosi Egyetem Diáksport Egyesületének futsal csapata a Dunaferr DUE Renalpin FC ennek megfelelően gőzerővel hajtott a pályán és óriási győzelmet aratott. A Rába ETO is hozta a mérkőzést, így végül a mieink a 2016/17-es bajnokság ezüstérmesei lettek. A fiúknak gratulálunk a fantasztikus teljesítményhez!