Ismét a Dunaújvárosi Egyetem adott otthont a MAGÉSZ XIV. Acélszerkezeti Konferenciának 2017. május 25-én, csütörtökön. A rendezvényen szakmai előadásokat hallhattak az érdeklődők, többek között az acélipar újdonságairól.

Az acélpiacról – ISD-Dunaferr Zrt. fejlesztésekről a modern útkorlátok működési mechanizmusairól és a Tűzihorganyzás – trendekről és költségeiről is hallhattak előadást a résztvevők a MAGÉSZ XIV. Acélszerkezeti Konferenciáján. Dr. Palotás Béla a Dunaújvárosi Egyetem tudományos és kutatási rektorhelyettese a „Dunaújvárosi Egyetem a mérnök képzés szolgálatában” –címmel tartott előadást.

A rendezvényen a szakma újdonságai mellett Dr. Domanovszky Sándor, Széchenyi-díjas, aranydiplomás építőmérnök a tíz éves dunaújvárosi Pentele híd és az azóta eltelt időszak Duna-híd építéseit tekintette át előadásában, de szó volt a Dagály Úszóaréna acélszerkezetéről is.