Két első és két második helyet szereztek a Dunaújvárosi Egyetem hallgatói az OTDK Műszaki Tudományi Szekciójában.

Alkalmazott számítástechnika 2. szekcióban első helyezést ért el Katona József. Anyagtudomány, anyagvizsgálat 4. szekcióban ugyancsak első helyezett lett Agócs Mihály. Műszaki Menedzsment 2. szekcióban második helyezést ért el Katona József és Pávkovics Erik. Település-és környezetmérnöki tudományok 2. szekcióban különdíjban részesült Botyánszki Tamás.

(Fotó: www.duol.hu)

Átadásra került két DUE különdíj is, melyeket dr. András István a Dunaújvárosi Egyetem rektora adományozott a saját hallgatók közül a legjobb előadó és a legmagasabb pontszámot elért hallgató részére. Rektori elismerő oklevélben részesült Agócs Mihály, akit a Dunaújvárosi Egyetem OTDK Műszaki Tudományi Szekciójában résztvevő saját hallgatók közül legjobb előadóként értékelt a szakmai zsűri. Valamint Katona József, aki a Dunaújvárosi Egyetem OTDK Műszaki Tudományi Szekciójában résztvevő saját hallgatók közül a legmagasabb pontszámot érte el.