A Dunaújvárosi Egyetemre látogatott a Somogyi Kereskedelmi és Iparkamara Informatikai Szakmai Klubjának delegációja. A szakembereket az egyetem Informatikai Intézete látta vendégül. 2017. március 3-án, kilenc fős delegációval Dunaújvárosba látogatott a Somogy megyei informatikai vállalkozásokat tömörítő Somogyi Iparkamara Informatikai Szakmai Klubjának delegációja.

A küldöttséget a Dunaújvárosi Egyetem Informatikai Intézete részéről dr. Király Zoltán intézetigazgató és dr. Honfi Vid Sebestyén az Informatikai Intézet Szoftverfejlesztési és Alkalmazási Tanszék vezetője látta vendégül. A szakembereket fogadta dr. András István a Dunaújvárosi Egyetem rektora is.

A látogatás célja a klub és az egyetem közötti kapcsolat erősítése, illetve az együttműködési lehetőségek keresése volt. A delegáció a délelőtt folyamán ellátogatott az ISD Dunaferr Zrt. gyárába, ahol megtekintették a gyártási folyamatokat, délután pedig campus túra keretében ismerkedtek az egyetem infrastruktúrájával.