Az Ecotech Nonprofit Zrt. az újonnan kialakításra kerülő Atomerőművi Képzési Bázisára keres Oktatásszervező munkatársat!

FELADATOK

  • Iskolarendszeren kívüli felnőttképzés szervezése, és e tevékenységgel kapcsolatos adminisztratív feladatok teljesítése a mindenkor érvényes jogszabályok maradéktalan betartásával.
    • a tanfolyamok indításához szükséges feltételek biztosítása, kapcsolódó problémák kezelése;
    • tanfolyam ütemezésének elkészítése;
    • tanfolyamok indítási dokumentációjának összeállítása;
    • tanfolyamok ellenőrzése;
    • résztvevői, vevői kapcsolattartás;
    • panaszkezelési rendszer működtetése;
    • közreműködés az OKJ-s tanfolyamok vizsgáinak előkészítésében;
    • résztvevői igazolások elkészítése, kérdőívek statisztikai feldolgozása, levelezések bonyolítása, iktatás;
    • sokszorosítás, irattározás, selejtezés;
    • szerződések, teljesítésigazolások, számlák előkészítése és kezelése
    • FIR, FAR, és az OSAP rendszer használata.
    • Munkavállaló a munkáltató vezető döntése alapján a képzettségének és szakmai gyakorlatának megfelelő egyéb feladat ellátására is kötelezhető.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK

  • Magas együttműködési készség,
  • Nagyfokú precizitás,
  • Tanulékony, rugalmas hozzáállás, terhelhetőség,
  • Agilis, nyitott szemléletmód,
  • Gyakorlatias hozzáállás,
  • Jó kommunikációs készség,
  • Jó problémamegoldó-és önálló munkavégzésre való képesség,
  • Felhasználói szinten ismeri az MS Office alkalmazásait.

ELŐNYÖK

  • Felsőfokú végzettség
  • Angol nyelvismeret
  • Pályázati adminisztrációban szerzett tapasztalat
  • Adatrögzítés, adatbázisok és dokumentumok kezelése
  • Oktatásban való jártasság

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2400 Dunaújváros, Táncsics Mihály utca 1/a.