A Dunaújvárosi Egyetem Egyetemi Hallgatói Önkormányzata (EHÖK), a 2020. évben is ünnepi adománygyűjtést hirdet az Egyetem polgárai, valamint a környék lakói számára.

Az EHÖK tagjai, már több éve szerveznek adománygyűjtő akciókat. A karácsonyi ünnepek előtti adománygyűjtést kifejezetten fontosnak tartják, hiszen rengeteg olyan személy és család van, akik saját erejükből nem tudják előteremteni a számunkra alapvető dolgokat.

Az EHÖK arról tájékoztatott Bennünket, hogy az idei évben a szokásos cipősdoboz ajándékcsomagok mellett, tartós élelmiszert, gyermek és felnőttruházatot várnak minden kedves felajánlótól.

A 2020. évben az EHÖK karitatív partnere a Magyar Máltai Szeretetszolgálat dunaújvárosi csoportja.

Az adományokat 2020. december 17-éig várják az Egyetem Főépületének portájára.

Az EHÖK mottója: „Segítsen, hogy segíthessünk! Tegyük közösen szebbé mindenki ünnepét!”

Az adománygyűjtés támogatója az EFOP-3.4.3-16-2016-00017 "A felsőfokú oktatás minőségének és hozzáférhetőségének együttes javítása a Dunaújvárosi Egyetemen és a Milton Friedman Egyetemen" elnevezésű projekt.