A dunaújvárosi Jószolgálati Otthon Közalapítvány 2020. december 7. napjáig bezárólag szervezte meg online jótékonysági licitét.

A Jószolgálati Otthon gondozottjainak alkotásaiból álló jótékonysági licit, az idei évben kivételesen online formában, a Facebook közösségi oldalon valósul meg. A befolyt összegekből, a fejlesztő eszközeik állományának fejlesztését és bővítését tűzték ki célul.

Az érdeklődők minden egyedi alkotást szemügyre tudnak venni a feltöltött képeken, majd hozzászólásban tudnak licitálni a kiválasztott alkotásra. A képek kikiáltási ára képenként eltérő lehet, ez igaz a licitlépcsőre is.

Az ünnepek közeledtével, egy találó és különleges ajándék is lehet egy-egy alkotás, amellett, hogy megvásárlása jó célt szolgál.

A Facebook felület IDE kattintva érhető.

Lepje meg szeretteit egyedi ajándékkal!

Forrás: Jótékonysági licit a Jószoliért - Facebook oldal

A Dunaújvárosi Egyetemen, a társadalmi felelősségvállalás támogatója az EFOP-3.4.3-16-2016-00017 "A felsőfokú oktatás minőségének és hozzáférhetőségének együttes javítása a Dunaújvárosi Egyetemen és a Milton Friedman Egyetemen" projekt.