A Dunaújvárosi Egyetem által rendezett tudományos konferencia a Magyar Tudomány Ünnepe alkalmából

A korábbi évekhez hasonlóan a Magyar Tudomány Ünnepe alkalmából a Dunaújvárosi Egyetem az idei évben is megrendezi multidiszciplináris területet felölelő konferenciáját, mellyel a Magyar Tudomány Ünnepe országos rendezvénysorozathoz is csatlakozik a Dunaújvárosi Egyetem.

A Műszaki Konferencia 2020. november 9-én kerül megrendezésre azonban a korábbi évektől eltérően az idei évben online módon. Bízunk benne, hogy az online jelenléttel megvalósított konferencia legalább ugyanolyan érdeklődésre fog számot tartani, mint az a korábbi években hagyományos módon megrendezett konferenciák esetében volt.

Konferencia mottója:

„Jövőformáló tudomány”

"Fenntarthatóság és digitalizáció"

A konferencia időpontja:

2020. november 9. 13:00 – 18:00

A konferencia helyszíne: online

Online konferencia linkje: https://www.anymeeting.com/703-345-451

Program: Letöltésért kattintson ide

Tervezett Szekciók:

1, Gépészet – Szekciószervező elnök: Dr. Szabó Attila (Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.)
Levezető elnök: Dr. Szabó Attila

2, Anyagtudomány – Szekciószervező elnök: Dr. Pázmán Judit (Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.)
Levezető elnök: Dr. Pázmán Judit

3, Természettudomány és Környezetvédelem – Szekciószervező elnök: Dr. Kővári Attila (Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.)
Levezető elnök: Dr. Domokos Endre

A konferencián történő részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött.

Regisztráció határideje: 2020. november 2.

Regisztrációs link: https://forms.gle/tyTo3XzhAWCFrYmJ9

Előadás dia sablon: https://drive.google.com/file/d/1vJqUWer5en5Zj7URhhKPoJq7cXfbmd2f/view?usp=sharing

Legyenek szívesek az elkészített előadást a tudományterületi szekciószervező elnöknek is küldjék el emailben.

Határidő: 2020. november 8.

Kiadványok:

A konferenciára a meghirdetett szekciókban várunk előadással (cím, absztrakt, kulcsszavak) történő jelentkezést a megadott regisztrációs linken elérhető űrlap segítségével, valamint lehetőség van minimum 4 oldalas cikk beküldésére is (a cikk megjelenésének feltétele előadás tartása a konferencián) magyar vagy angol nyelven. A konferencia előadásainak absztraktjai lektorált absztrakt kötetben, a cikkek lektorált konferenciakötetben fognak megjelenni (konferenciakötet várható megjelenése 2021 első féléve). A cikket, a cikk tématerülete alapján a konferencia szekciószervező elnökeinek kell beküldeni emailben.

Cikk sablon: https://drive.google.com/file/d/1QM1nfntxtTwLTsjsd28P1FIMwJq54UO5/view?usp=sharing

A cikket a tudományterületi szekciószervező elnöknek kell elküldeni emailben:

Határidő: 2020. november 9.

3, Természettudomány és Környezetvédelem - Dr. Kővári Attila (Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.)

Bizottságok:

Konferencia elnöksége