2020. szeptember 15. napján került megrendezésre az Egyetem sportnapja.

A minden évben megszervezésre kerülő Sportnap, az idei évben online formában zajlott le. A hallgatók a választott versenyszámokat különböző médiatartalmak segítségével tudták igazolni a kiírásnak megfelelően.

A meghirdetett versenyszámok közül, a hallgatók kerékpározás, futás, dekázás számokban indultak. A kerékpározásnál és a futásnál a megtett kilométer számított, míg a dekázás esetében a kreativitás volt hangsúlyban.

A zsűri tagjai, az Egyetem „A” épületének előadójában gyűltek össze, hogy értékeljék a beküldött tartalmakat.

A zsűri értékelése alapján, az alábbi eredmény született:

I. helyezett                           II. helyezett

Kerékpározás          Kasza Dávid                        Karácsonyi Barnabás

Dekázás                   Ivády István

Futás                         Ivády István                        Mankovics Mihály

A hallgatók, az emléklapot, illetve a nyereményeket postai úton fogják megkapni.

A zsűri tagjai voltak:

• Dr. habil Rajcsányi-Molnár Mónika, oktatási és általános rektorhelyettes
  • Lászlóné Kenyeres Krisztina, oktatási igazgató
  • Kiss András Péter, DUE DSE elnök
  • Tóbiás Anett, EHÖK elnök

A nyerteseknek ezúton is gratulálunk!

A Dunaújvárosi Egyetemen, a sportkommunikáció támogatója az EFOP-3.4.3-16-2016-00017 "A felsőfokú oktatás minőségének és hozzáférhetőségének együttes javítása a Dunaújvárosi Egyetemen és a Milton Friedman Egyetemen" projekt.