A Dunaújvárosi Egyetem 60 órás ingyenes középszintű matematika érettségi felkészítő tanfolyamot szervez.

A képzéssel célunk, hogy a kurzust elvégző személyek sikeres középszintű érettségit vagy felsőoktatási felvételi szakmai vizsgát tegyenek.

A felsőoktatási felvételi szakmai vizsga azon személyeknek ajánljuk, akik egyetemi alapképzésre szeretnének felvételizni, de nem szeretnének felkészülni egy emelt szintű érettségire.

Az órák több csoportban hétköznap délutánonként lesznek online formában megtartva az Egyetem díjmentes szoftverével.

Érdeklődni és jelentkezni az Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címen lehet.

Jelentkezési határidő: 2020. szeptember 20.

Az EFOP - 3.4.4. 16-2017-00022 számú projekt támogatásával.