2020. szeptember 7-től INGYENES robotépítő szakkört indít a Dunaújvárosi Egyetem! Jelentkezz még most!

Mit is kell tudni a szakkörről?

Összhangban az új NAT digitális kultúra tárgyával, már nálunk is elérhető a robotika!

10 héten át, heti 2 órával, akár 2 csoporttal is, online formában középiskolásoknak biztosítunk lehetőséget, hogy fejlesszék robotépítő tudásukat, vagy akár megismerkedjenek a technika ezen világával!

Középiskolától függetlenül jelentkezettek bátran! Hívd el barátaidat, és töltsétek a tudomány világában a szabadidőtöket!

Jelentkezz még ma, és válassz egy értékes és izgalmas hobbit!

Jelentkezési határidő: 2020. augusztus 31.

A szakkör az „EFOP-3.4.4- 16-2017- 00022 - MTMI SZAKOK NÉPSZERŰSÍTÉSE A DUNAÚJVÁROSI EGYETEMEN ÉS VONZÁSKÖRZETÉBEN” projekt keretében valósul meg!