Nem kell aggódnod akkor sem, ha lemaradtál a jelentkezésről. Várhatóan augusztus végén, szeptember elején lehet még jelentkezni!

Ha az egyetem mellett dolgozni is szeretnél, a legpraktikusabb mód a duális képzés választása. A Dunaújvárosi Egyetem számos duális partnerrel rendelkezik, akikkel együttműködve azért teszünk, hogy hallgatóink egy gyakorlatorientált képzésben tudjanak részt venni. Ennek köszönhetően a munkaerőpiacra kikerülve azonnali munkatapasztalattal tudnak végzett hallgatóink munkába állni.

Nem kell aggódnod, hogy időhiányban fogsz szenvedni, hiszen a duális képzésben résztvevő hallgatók számára oly módon van kialakítva a tanév mind az Egyetemen, mind a munkahelyen, hogy mindenhol maximálisan tudjanak teljesíteni és ne legyenek hiányosságaik.

AZ EGYETEM HÉT ALAPSZAKÁN INDÍT DUÁLIS KÉPZÉST:

• anyagmérnök
  • gazdálkodási és menedzsment
  • gazdaságinformatikus
  • gépészmérnöki
  • mérnökinformatikus
  • műszaki menedzser
  • műszaki szakoktató

Egyéb információkat itt találsz: http://www.uniduna.hu/dualis

A Dunaújvárosi Egyetem duális képzéséhez kapcsolódó tevékenységeket az EFOP-3.5.1- 16-2017- 00006 pályázat támogatja!