A héten  jelent meg a 13. száma az UniSport, az egyetemi sportágak hírösszefoglalója, ahol a legfrissebb híreket az egyetemi sportélet, egészség, életmód témakörökben olvashatsz.

A jelenlegi helyzetre való tekintettel természetesen a sportvilágban történt változásokról is tájékozódhatsz.

#Kattanj_rá a KEK beszámolónkra, amiben összefoglaltuk a 3 napos eseményt, ahol öt sportágban, 94 csapat, több mint 1300 sportolója, valamint 20 egyéni sportoló méretett meg.

#Képbe_hozunk rovatunkban a járvány szigorú intézkedései előtt lezajlott MEFOB-ok infóit gyűjtöttük össze futsal, kézilabda és röplabda témákban, de a félbeszakadt gyorskorcsolya vb hírnek is szorítottunk helyet.

1. #Jó_arcunk Fóris Norbert látássérült cselgáncsbajnok, aki a 3. egyetemi diplomájáért koptatja az iskolapadot, miközben megszerzett érmei alatt szinte elhajlik a polc.

#Sör_mellé most a Nemzeti Egyetemi Kosárlabda Bajnokság összefoglalóját és a bringánk tavaszi felkészítéséhez szükséges infókat ajánljuk.

#Forma_bontóként a zöldségek jótékony hatását helyeztük fókuszba.

#Stressz_oldó cikkünkben pedig home fitness tanácsokat osztunk, ha már úgyis #MaradjOtthon a helyszín.

Tudj meg többet itt: https://mozduljra.hu/unisport/13_szam/?egyetem=due