Válaszd te is a DUE Kommunikáció és médiatudomány BA képzését, vagy a DUE Televíziós műsorkészítő FOSZK képzését, hogy magabiztosan indulhass neki a média világának!

Dunaújvárosi Egyetem kommunikáció és médiatudomány képzésének célja, olyan kommunikátorok képzése, akik ismerik a társadalmat működtető kommunikációs rendszereket, média és multimédia minden területét. Megszerzett tudásuk birtokában képesek a magyar vagy külföldi médián belül megállni a helyüket szinte bárhol.

Specializációk:

médiainformatika

üzleti kommunikáció

rendezvényszervező

Elhelyezkedésre pár példa:

Rádióműsor-, televízióműsor-szerkesztő

Multimédia-szerkesztő

Kulturális-, illetve rendezvényszervező

Hírközlési szervezet vezetője

Szeretnél továbbtanulni, de nincs meg a bemenetelhez szükséges 280 pontod, vagy az emelt szintű érettségid? Íme a biztos út a felsőoktatásba!

Válaszd a Dunaújvárosi Egyetem Televíziós műsorkészítő Felsőoktatási Szakképzést!

Sikeres elvégzése esetén oklevelet kapnak a hallgatók, NEM KELL AZ EMELT SZINTŰ ÉRETTSÉGI, 240 ponttal bekerülhet bárki a támogatott képzésre, az egyetemi szolgáltatások ugyanúgy járnak (KOLESZ 5500FT/HÓ első éves államisoknak), és a kimenetelnél a pluszpontok mellett nem szükséges a nyelvvizsga.

Ezzel a végzettséggel könnyen elhelyezkedhetsz:

televíziós operatőrként

vágóként, szerkesztő-riporterként

multimédia-fejlesztőként

grafikusként

Tantárgyakra pár példa: Multimédia, Mozgóképalkotás, Médiajog, Rövidfilmkészítés és Fotográfia.

2020 szeptemberben ezeket a média képzéseket indítjuk:

#DunaújvárosiEgyetem Az Egyetem, ahol több lehetsz!