A Dunaújvárosi Egyetem számára prioritás a hallgatók karrierének megfelelő segítése, támogatása már egyetemi éveik alatt is!

Alkalmazott tudományok egyetemeként számunkra a gyakorlatorientált képzés átadása kiemelt tevékenység.  Fejlett laborinfrastruktúránk nyitott, öntevékenyek szakmai csoportokban rendelkezésre áll a hallgatóknak, hogy fejlesszék tudásukat. Továbbá fontos, hogy hallgatóinknak lehetősége van pályázati, vagy projekt munkákban részt venni, mellyel szakmai tudást és egy kis „zsebpénzt” is szerezhetnek.

A Tanulmányi Hivatal folyosóján megtalálható Karrier Falon rendszeresen teszünk ki gyakorlati pozíciókat partnereinktől, mely pozíciók kiválóan összehangolhatóak az egyetemi tanulmányokkal.

Csatlakozz te is a DUE hallgatóihoz, ha neked is fontos a megfelelő gyakorlati tudás.

#DunaújvárosiEgyetem Az egyetem, ahol több lehetsz!