Kérdéseid vannak az egyetemmel, képzéseinkkel, esetleg a kollégiummal kapcsolatban? Gyere el következő Nyílt Napunkra, hogy ne maradjon megválaszolatlan kérdés!

2019. december 14-én megrendezésre kerül idén az utolsó Családi Nyílt Nap a Dunaújvárosi Egyetemen.

Miért jó döntés eljönni a Nyílt Napra?
Megválaszolunk minden kérdést!

• Nem tudod, milyen szak lenne a számodra megfelelő?
    Segítünk megtalálni a neked való szakirányt!

• Kérdéseid vannak a képzésekkel kapcsolatban?
    Oktatóink, hallgatóink valamint végzett hallgatóink várnak titeket egy nyílt beszélgetésre szakok szerint, valamint campus túra keretein belül bemutatják a kapcsolódó laborokat, területeket.

• Szeretnéd megtekinteni az Egyetem kollégiumát?
    A Nyílt Napunk campus túrájának egyik pontja a kollégium megtekintése.

• Érdeklődsz a Selmeci diákhagyományok illetve duális partnereink iránt?
    Hagyományőrzőink valamint duális partnereink szintén jelen lesznek Nyílt Napunkon!

• Messzebbről érkezel? Tölts egy éjszakát a kollégiumban a nyílt nap előtt!
    Tölts egy éjszakát a koleszban! A rendezvényre távolabbról érkező diákok, érdeklődők számára 1800Ft/fő áron tudunk kollégiumi szobát biztosítani!
    Ha szeretnél élni a szállással kapcsolatos lehetősséggel nincs más dolgod, mint írj egy e-mailt a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címre.

Az rendezvény Facebook eseménye

Találkozzunk 2019. december 14-én 9:00 órakor a Dunaújvárosi Egyetem A épületében!

Gyertek el, hogy ne maradjon kérdés!

Mindent megmutatunk, hogy jó döntést hozzatok!