A DUE partnerei, hogy téged is partnernek tekinthessünk

A Dunaújvárosi Egyetem napjainkra már több mint 100 partner céggel rendelkezik, mely széleskörű lehetőséget nyújt hallgatói munkába állása során.

Egyetemünkön több kooperatív-duális tantárgyunk indul. Ezeket külső cég gondoz és tart meg, akik a legmodernebb technológiát hozzák el hozzánk. A DUE hallgatói közül bárki felveheti a tantárgyakat (szabadon választható tantárgyak). Minden tantárgyat általában pénteki időpontra kerül, ezzel a levelező hallgatóknak próbálunk kedvezni.

A Dunaújvárosi Egyetem több mint harminc neves duális partnerrel rendelkezik, köztük szerepel például: MÁV Zrt, BKV Zrt, Hankook Tire Magyarország Kft, Harman International valamint MOTIMENT Kft. gazdálkodás és management BA, gazdasági informatikus BSc, mérnökinformatikus BSc, és a műszaki menedzser Bsc képzésben lett partner.
Az ipari szférában tevékenykedő BIS Hungary Kft, a gépészmérnők Bsc hallgatókat várja.