Az Év Egyetemi Sportolója díjat nyerte a Dunaújvárosi Egyetem-MAARSK Graphics vízilabda csapata!

A Magyar Egyetemi - Főiskolai Sportszövetség csütörtöki (2019. 11. 21.)  díjátadó gáláján a Dunaújvárosi Egyetem számos hallgatója, illetve a DUE nevét viselő klub sportolója vehette át az Év Egyetemi Sportolója elismerést.

A legeredményesebb egyetemista sportolónak járó plakettet azok az egyetemi, főiskolai sportolók vehették át, akik 2019-ben az Universiadéról arany-, ezüst- vagy bronzéremmel tértek haza, valamint mindazok a hallgatók, akik az egyetemi Európa-bajnokságon érmet, illetve a felnőtt-világbajnokságokon első helyet szereztek.

A Dunaújvárosi Egyetem díjazott hallgatói.

Kiss Alexandra (DUE-Maarsk)
Brezovszki Gerda (DUE-Maarsk)
Farkas Tamara
Gémes Alexa
Huszti Dóra
Lekrinszki Gina (Universiade aranyérem)
Burián Gergő
Kardos Gergely
Sánta Dániel
Szatmári Kristóf (Universiade bronzérem)

A Dunaújvárosi Egyetem-Maarsk Graphics vízilabdacsapat tagjaként:

Garda Krisztina (Széchenyi István Egyetem, vízilabda, Universiade aranyérem)
A női vízilabda Universaide-válogatott szövetségi kapitányaként Mihók Attila, a DUE-Maarsk Graphics vezetőedzője.