2019. november 23-án délelőtt 9 órától sok szeretettel várunk minden érdeklődőt a DUE Családi Nyílt Napjára! Messzebbről jössz? Van egy megoldásunk!

Ha esetleg probléma adódik az érkezéssel, vagy nem szeretnél túl korán kelni a nyílt nap előtt, akkor tölts egy éjszakát a koleszban! A rendezvényre távolabbról érkező diákok, érdeklődők számára 1800Ft/fő áron tudunk kollégiumi szobát biztosítani.

Hallgatók, tanárok, végzett hallgatók segítségével betekintést nyerhetnek látogatóink egyes szakok, szakirányok mindennapi életébe. Képzési területenként nyílt beszélgetések és campus séták az egyetem területén. Mindent megmutatunk, hogy jó döntést hozzatok!

Ha szeretnél élni a szállással kapcsolatos lehetősséggel nincs más dolgod, mint írj egy e-mailt a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mailcímre.

Gyertek el Ti is, hogy ne maradjon kérdés!