A Dunaújvárosi Egyetem november 11-14-ig tartó Tudományos Hete a Digitalizáció nevű programmal ért véget.

November 14-én, csütörtökön 8:00-tól vette kezdetét a rendezvény, amelyen legfőképp egyetemünk hallgatói valamint a Dunaújvárosi SZC Bánki Donát Szakgimnáziuma és Szakközépiskolájának diákjai vettek részt.

Dr. Nagy András, Tudományos és Kutatási Rektorhelyettes beszéde nyitotta meg a programot.

Mester Sándor, Computerworld lapigazgatója "Digitalizáció - átírja a jövőt és a múltat” című előadásával kezdődött a műsor, majd Dr. Király Zoltán, egyetemi docens a Digitális világ állásbörzéjének bemutató prezentációjával folytatódott a rendezvény.

12 órától Vámosi Zoltán, a DUE mérnökinformatikus hallgatója, várta az érdeklődőket FlyMTA - Ötlettől a vállalkozásig című előadásával.

Végül nem utolsó sorban Dr. Ágoston György, főiskolai tanár, az e-közigazgatás helyzete, jövőbeli lehetőségei bemutatásával záródott a szakmai nap.