Dinamikus játékkal és rengeteg góllal hatalmas győzelmet aratott a Dunaferr DUE Dutrade FC futsal csapat a Debrecen együttesén.

Hazai együttesünk előző meccsét a Berettyóújfaluval játszotta, mely szoros küzdelem után végül alulmaradt a tavalyi bajnok ellen. Az első osztály alapszakaszának negyedik fordulójában viszont Dunaújvárosban fogadta a debereceni csapatot, mely felett 7-2-re hatalmas győzelmet aratott.

Dunaferr DUE Dutrade FC – Debreceni Egyetem AC 7-2 (4-2)

Dunaferr DUE Dutrade FC: Reveland – Klacsák 2, Szeghy 1, Pál 1, Sáhó 2. Cserék: Cseresnyés, Gergely – Kolompár, Dorogi 1, Faragó, Danó, Csányi, Németh, Horváth. Vezetőedző: Fehér Zsolt.

Debreceni Egyetem AC: Krajcsi – Somogyi, Szentes 1, Tóth A. 1, Kántor. Cserék: Tóth B. - Nyeste, Sustyák, Szabó, Figeczki, Haraszti, Békési. Vezetőedző: Elek Gergő.

Forrás: dunaujvaros.com

Az EFOP-3.4.3-16-2016-00017 pályázat támogatásával.